Русия и Сърбия си вкараха късни голове (видео)

Отборите на Русия и Сърбия направиха 1:1 в контролна среща. До 85-ата минута резултатът беше 0:0, но попадения на Артьом Дзюба (85) и Александър Митрович (88) оформиха крайното 1:1. Тимът на Леонид Слуцкий се готви за еврофиналите, а сърбите не съумяха да се класират за първенството. Лошата новина за "Сборная" е травмата на Игор Денисов, който напусна терена със сълзи на очите и може да пропусне Евро 2016.

В 11-ата минута Бранислав Иванович изпусна първата добра възможност. В 24-ата Младенович не беше точен при нов опит на сърбите. Артьом Дзюба не можа да матира Стойкович при първия добър шанс за Сборная.

В 57-ата Анте Рукавина направи сериозен пропуск от добра позиция. В 82-ата Игор Акинфеев показа майсторство, отразявайки много опасен изстрел на Александър Коларов. Три минути по-късно падна гол във вратата на балканския тим. Широков намери Кокорин на фланга, той центрира и Дзюба заби деветия си гол с националната фланелка. В 88-ата Александър Митрович отбеляза, след като домакините очакваха да бъде отсъдена засада на Душан Тадич - 1:1.