Монтана помете Пирин (ГД) с девет гола

В контролна среща играна в Банско, Монтана разгроми с 9:0 отбора на Пирин (Гоце Делчев). Резултатът откри още в 5-та мин. Атанас Илиев, засичайки с глава центриране на Петър Атанасов. Малко след това Атанасов изведе сам срещу вратаря Борислав Дамянов и юношата на монтанци покачи. 3:0 направи привлеченият от Нефтохимик (Бургас) полузащитник Йордан Йорданов в 30-та мин., който се разписа с глава след центриране от корнер на Атанасов. Пет минути по-късно Илиев вкара втория си гол в мача, а след още две Петър Атанасов се оказа на точното място при едно меле в наказателното поле на Пирин. Секунди след началото на второто полувреме Йорданов направи 6:0, като асистенцията отново бе на Атанасов. Атанас Илиев оформи своя хеттрик в 56-та мин. засичайки с глава центриране на Мирослав Антонов, а две минути по-късно му върна жеста. Крайният резултат оформи Свилен Щерев с далечен удар в 75-та мин.