Монтана надви Ботев (Враца) в голово шоу в Банско

Отборът на Монтана победи с 4:2 Ботев (Враца) в контролна среща, играна в Банско, където двата отбора са на летен лагер. С голове на Атанас Илиев в 10-ата и Петър Атанасов в 30-ата минута монтанци поведоха с 2:0 до почивката. Отново Атанасов направи резултата класически осем минути след подновяването на играта, а малко след това Александър Александров намали. В 67-ата минута втория си гол в мача вкара и Атанас Илиев, а крайния резултат оформи Илия Карапетров в 82-ата мин. За Монтана това е втора победа в контролите, докато за Ботев загубата е пета от пет изиграни мача.