Сент Етиен и Рен не се победиха, a фенове нахлуха на празните трибуни

Отборите на Сент Етиен и Рен завършиха наравно 1:1 в мача помежду си от 34-ия кръг на Лига 1. Срещата се игра пред празни трибуни заради наказание на домакините, а двата тима си размениха по едно попадение в края на първата част. Срещата бе спряна за няколко минути в началото, след като фенове на домакините се появиха на стадиона.

Роберт Берич откри в 39-ата минута за домакините, но малко преди почивката Мешер изравни. През втората част и двата отбора имаха по няколко положения, за да се поздравят с успех, но така и не съумяха да се възползват от положенията си.

По този начин Сент Етиен остава на седма позиция в подреждането с актив от 46 точки. Рен от своя страна е с две по-малко и се нарежда на девето място.