Съдийски гаф "ограби" Тринидад и Тобаго срещу Чичарито и компания (видео)

Сериозен съдийски гаф повлия на резултата на мача Тринидад и Тобаго - Мексико от световните квалификации в зона Северна и Централна Америка. "Ацтеките" се добраха до победа с 1:0 с гол на Диего Рейес в 58-ата минута, но при 0:0 в 32-ата минута съдиите отмениха абсолютно редовно попадение на домакините от Тринидад и Тобаго. Футболист на домакинете опъна мрежата зад мексиканския страж Алфредо Талавера с удар от близко разстояние, но голът бе погрешно отменен заради несъществуваща засада.

Хавиер Ернандес - Чичарито и компания са лидери в класирането с 10 точки след 4 изиграни кръга. Тринидад и Тобаго е на другия полюс, като заема последната шеста позиция с 3 точки.

В другите две срещи, които се изиграха в групата тази нощ бяха регистрирани равенства:

Хондурас - Коста Рика 1:1

Панама - САЩ 1:1