Фиорентина си припомни какво е победа с гол в 92-ата минута (видео)

Отборът на Фиорентина изтръгна победа с гол в последния момент при домакинството си на Каляри днес. "Виолетовите" спечелиха мача от 28-ия кръг на Серия "А" с 1:0 с попадение на хърватския нападател Никола Калинич във втората минута на добавеното време. Калинич донесе трите точки на Фиорентина с гол с глава след асистенция на Кристиан Тейо.

Интересното е че секунди преди попадението на Калинич гостите от Сардиния пропуснаха чудесна възможност за гол, а в 81-ата минута Марко Сау от Каляри уцели греда с глава.

Фиорентина нямаше победа в първенството в последните си три срещи и след днешния успех се намира на осма позиция в класирането с 45 точки. Каляри е 15-и с 31 точки.