Кристъл Палас удари Уест Бром като гост (видео)

Тимът на Кристъл Палас победи с 2:0 като гост Уест Бромич в мач от 27-ия кръг на английската Висша лига. Уилфред Заха изведе "орлите" от Лондон напред в резултата в 55-ата минута. Той получи прекрасен дълъг пас от Йоан Кабай, овладя топката на гърди в наказателното поле на домакините и с блестящ изстрел опъна мрежата зад Бен Фостър. Точка на спора сложи Андрос Таунзенд в 84-ата минута, когато направи резултата 0:2 след хубава самостоятелна акция.

През второто полувреме тежка контузия получи Патрик ван Аанхолт от Кристъл Палас и той бе изнесен от терена на носилка.

Кристъл Палас заема 17-о място в класирането с 25 точки. Тимът е на 3 точки над зоната на изпадащите. Уест Бром е осми с 40 точки.