Фиорентина обърна Пескара в добавеното време

Отборът на Фиорентина си тръгна с трите точки от "Стадио Адриатико", след като успя да надиграе с 2:1 Пескара в отложен мач от 19-ия кръг на Серия А. Двубоят трябваше да се изиграе на 8 януари, но беше отложен заради обилния снеговалеж, който направи условията за игра невъзможни.

Домакините започнаха отлично, като след четвърт час игра откриха чрез Джанлука Капрари. Резултатът се задържа до 68-ата минута, когато Кристиан Тейо изравни. В петата минута на добавеното време Тейо донесе победата на "виолетовите".

Така Фиорентина зае седмо място с 37 точки, докато Пескара е на дъното с девет.