Леброн Джеймс с исторически мач за Кливланд

Кливланд победи с 107:91 Оклахома Тъндър в мач от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада.

Леброн Джеймс вкара 25 точки и стана първият играч записал 20 000 точки с екипа на Кливланд. Ръсел Уестбрук добави 20 точки, 12 борби и 10 асистенции за 24-ия си трипъл-дабъл за сезона.

Пол Милсап записа рекордните си за сезона 37 точки при победата на Аталанта Хоукс над Ню Йорк Никс 142:139 след продължения. Милсап вкара решителни две точки 27 секунди преди края на четвъртото продължение, за да донесе успеха на домакините. За Никс Кармело Антъни наниза 45 точки.

Ню Йорк Никс игра четири продължения за първи път от 66 години насам, а самата среща продължи почти четири часа. Пол Милсап изкара в игра 60 минути и записа още 19 борби и седем асистенции.