Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Обедният мач в Ла Лига беше приспивен

Отборите на Ейбар и Депортиво Ла Коруня приключиха при 0:0 в ранния неделен мач от Примера дивисион. “Ипуруа” почти не видя голови положения, а малко по-активната игра на домакините така и не изостри техните нападения. И двата тима са в опасна близост до зоната на изпадащите.

През първото полувреме баските действаха малко по-активно, но най-чистото положение беше в графата на галиския тим. Флорин Андоне изскочи сам срещу Марко Дмитрович, но сръбският страж спечели спора.
След почивката темпото още повече спадна и мачът доскуча. В 73-ата минута Иван Рамис напусна с контузия, а това беше първият му мач след месец в “лазарета”. В 82-ата резервата Хосе Анхел центрира много добре, но Серхи Енрик не успя да засече. В 92-ата топката беше в мрежата на Депор, но след явна засада, отчетена от страничния рефер.