СКА-Хабаровск измъкна точка след влизането на Венци Христов

Бившият национал Венцислав Христов се появи като смяна за своя СКА-Хабаровск при равенството 1:1 като гост на Урал в последната среща от 9-ия кръг на руския елит. Нападателят влезе на терена в 67-ата минута, когато неговият тим изоставаше в резултата. Само шест минути по-късно обаче Виталий Федотов изравни.

Домакините пък бяха повели 20 минути по-рано, когато Гиорги Чантурия реализира дузпа, отсъдена за игра с ръка.

За СКА това е четвърто поредно равенство, но хубавото за тима е, че четирите поредни загуби на старта останаха в миналото. Урал пък дори има цели седем ремита - най-много от всички.