Така се каляват момчетата, оптимисти са в Арда

Вчера футболистите на Арда победиха трудно гостуващия отбор на Миньор (Раднево) с 1:0 с гол в добавеното време в среща от четвъртия кръг на Югоизточната „В“ футболна група. Така тимът от Кърджали продължава да е на върха заедно с Ямбол с актив от 12 точки

Спортният директор на „Арда“ Емил Кременлиев сподели, че играчите са показали голямо превъзходство през цялата среща. “Гостите от Раднево се бранеха със всички футболисти на полето. Всеки отбор би се затруднил, при такава ситуация. Все пак имахме шанс да отбележим го лв добавеното време. Във футбола има и трудни и лесни срещи, тази се оказа трудна. Момчетата така се каляват“, заяви Кременлиев.

„Контролирахме мача през цялото време, можехме и по-рано да вкараме гол и да решим срещата, но има и такива мачове. Важното е, че спечелихме трите точки, а момчетата показаха мъжество и характер до последната минута“, заяви след срещата пък треньорът на „Арда“ Елин Топузаков.