Отборът на Топчо лети

Тимът на Арда (Кърджали) продължава успешния си старт в Югоизточната трета лига. Играчите на Елин Топузаков записаха трета поредна победа, след като надделяха при гостуването си на Левски (Карлово) с 2:0 в мач от 3-ия кръг. Головете отбелязаха Димитър Алексиев в 39-ата минута и резервата Ахмед Осман в 67-ата минута. Отборът на Топчо има вече голова-разлика 12:0, като беше подкрепян от близо 200 фенове, които пристигнаха в Карлово от Кърджали.

Арда е на първо място с девет точки. Толкова имат Загорец (Нова Загора) и Ямбол 2015, които играха вчера, както и Карнобат. Първите също нямат допуснат гол, като головата-разлика на новозагорци е 5:0, докато тази на Ямбол е 10:6. Отборът на Карнобат пък единствен е вкарал повече от Арда - 13 гола, но е допуснал две попадения.