Ники Тодоров с пълни 90 минути и победна асистенция, Ливингстън с първи успех в Чемпиъншип

Българският нападател Николай Тодоров започна като титуляр и престоя през всичките 90 минути на терена при победата на неговия Ливингстън с 1:0 като гост на Мортън. Успехът е първи за родния талант и неговия отбор през новия сезон в Чемпиъншип, а след четвъртия кръг тимът дели петото място именно с днешния си съперник, с който имат по 5 точки на сметката си. Тодоров, който има два гола през новата кампания, след като се разписа по веднъж за Купата на Лигата и Чалъндж Къп, все още търси първото си попадение във второто ниво на шотландския футбол.