Белчев критикува ЦСКА-София след разгромния успех - каза от какво е недоволен (видео)

Наставникът на ЦСКА-София Стамен Белчев разкритикува представянето на отбора през втората част, въпреки че червените разбиха с 4:1 Локомотив (Пловдив) на “Армията”.

“Доволен съм от резултата и първото полувреме. За мен необяснимо отборът излезе през второто полувреме, излезе отпуснат и не показа истинските си възможности. Имахме два гола преднина и може би играчите очакваха да е лесно. Видяхте, че когато отборът на Локомотив не е пресиран, има футболисти, които могат да играят. Доволен съм, но трябва да подобрим играта на целия отбор в защита, там имам претенции и трябва да се работи.

В защита стояхме далеч от противника през второто полувреме, не успяхме да направим подготовка за преса, но нека оставим това за съблекалнята. Още има какво да се желае и то много.

Ако отборът дава максимума от себе си, не се притеснявам от нищо. До момента Локомотив нямаше загуба. Надиграхме го категорично. Надявам се да продължим с тази голова серия, но не ми харесва, че пуснахме три попадения”, каза Белчев.