Илия Димитров отново герой, Чиликов с първа загуба

Юношата на Левски Илия Димитров отново стана герой за Локомотив (София), след като вкара победното попадение за успеха с 2:1 в гостуването на Оборище (Панагюрище). Преди това Николай Цветков вкара първото си попадение за "железничарите" от фаул още в третата минута, а Петър Тончев изравни от дузпа в 54-ата минута за "войводите". Димитров бе точен в 78-ата минута, като втори пореден мач носи трите точки на столичани. В началото на седмицата Димитров бе точен в 93-ата минута за победата с 1:0 над Ботев (Враца). Вторият пореден успех на тима воден от Младен Додич изкачи Локомотив на върха с шест точки. Толкова имат и Ботев (Враца), и Ботев (Гълъбово).

"Войводите" останаха с четири точки, а поражението бе първо за Георги Чиликов начело на Оборище. Бившият нападател на Левски все още няма победа на "Орчо Войвода", а само една точка от две срещи.

ОБОРИЩЕ (ПАНАГЮРИЩЕ) - ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) 1:2
0:1 Николай Цветков (3)
1:1 Петър Тончев (54-дузпа)
1:2 Илия Димитров (78)