Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

На "Лондон Стейдиъм" стана напечено (видео)

Уест Хам записа трето поредно поражение в Премиър лийг, след като загуби с 0:3 от Бърнли на "Лондон Стейдиъм". И трите попадения паднаха след почивката. Ашли Барнс откри резултата в 66-ата минута след страхотен шут в горния ъгъл, като това бе първи точен удар за гостите в мача. Четири минути след това Крис Ууд удвои, след като засече отблизо центриране на Ленън. В 80-ата минута Ууд вкара втория си гол днес, възползвайки се от подарък на Джо Харт.

Още след първия гол за Бърнли няколко фена на Уест Хам нахлуха на терена, като един от тях бе повален от капитана на домакините Марк Нобъл. След второто попадение друг привърженик проби охраната и успя да вземе дори флагчето за ъгловия удар. Собствениците на "чуковете" Дейвид Съливан и Дейвид Голд пък бяха принудени да напуснат местата си в ложите малко преди края, след като феновете насочиха гнева си срещу тях.

Уест Хам е на 16-о място, само на три точки от зоната на изпадащите. Бърнли пък вече е на две точки зад Арсенал.