Ди Франческо: Торино ни надигра през първото полувреме

Треньорът на Рома Еузебио ди Франческо отдаде дължимото на отбора на Торино след победата с 3:0 в двубоя от 28-ия кръг в Серия А. "Вълците" страдаха много през първата част, когато повечето опасности бяха пред тяхната врата, но след почивката вдигнаха оборотите и победиха своя съперник.

"Торино игра по-добре през първите 45 минути. След почивката преместих Раджа Наинголан напред и това ни помогна. Усещах, че момчетата са затормозени от липсата на победи на "Олимпико" и сами си направихме труден живота. През първото полувреме Патрик Шик игра добре, но не получаваше помощ от съотборниците си.

Това беше първи мач за Рома след смъртта на Давиде Астори. Той игра един сезон в Рома и беше приятел с много от момчетата. Затова Манолас и Де Роси му посветиха головете си", каза Ди Франческо.