ВАЛЕНТИНА ГЕОРГИЕВА ГРАБНА ПРИЗА ЗА СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ МАРТ СЛЕД ЗЛАТНИЯ МЕДАЛ В БАКУ

Болоня не позволи на Сасуоло да вземе въздух

Тимът на Болоня измъкна победата над Сасуоло с 2:1 в среща от Серия "А". Решаващият гол в срещата вкара Ерик Пулгар, който се разписа в 88-ата минута и донесе трите точки на състава на Роберто Донадони. В самото начало Андреа Поли даде аванс за "рособлу", но в 38-ата минута Кума ел Бабакар възстанови равенството.

Само 120 секунди преди 90-ата минута, когато Пулгар намери мрежата с хубав изстрел. В последните секунди резервата на Сасуоло Антонино Рагуса можеше да се превърне в спасител за своите, но нападателят от Месина не успя да засече паса на Матео Политано. Болоня остава на безопасна дистанция от опасната зона, докато положението при "неровердите" е различно.