Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона Благоевград 1:0

Природата само забави Лацио - "орлите" трети след бой над Удинезе

Отборът на Лацио удари с 3:0 Удинезе в отложена среща от италианската Серия "А". Двубоят трябваше да се играе през ноември м.г., но дъждовете тогава попречиха това да се случи по план. Тази вечер обаче природата не можа да спре "орлите", които победиха заслужено своя опонент от Удине.

В 22-ата минута бразилският защитник на гостите Самир имаше малшанса да си отбележи автогол, което даде криле на лациалите. В началото на втората част Фелипе Андерсон включи турбото по лявото крило, а пробивът му завърши с подаване към Нани. Бившата звезда на Манчестър Юнайтед моментално порази мрежата за 2:0. В последните минути на мача Андерсон отново надбяга защитата на "бианконерите" и този път сам матира 40-годишния страж Албано Бисари.

Трябва да се отбележи, че римляните постигнаха този категоричен успех без своята голяма звезда Чиро Имобиле, който не бе на разположение на Симоне Индзаги. Лацио вече е еднолично на третото място в класирането, с три точки пред Интер, който засега остава четвърти. След четири дни столичани ще гостуват на Милан в един от гвоздеите на кръга, Удинезе пък ще срещне Дженоа на "Мараси".