Краснодар излъга шампиона с гол в 93-ата минута

Отборът на Краснодар излъга с 2:1 у дома Локомотив (Москва) в мач от 6-ия кръг на руското първенство. Шампионите от Локо (Москва) излязоха напред в резултата с гол от дузпа на Мануел Фернандеш в 33-ата минута. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на вратаря Станислав Крицюк срещу изскочилия сам срещу него Гжегож Криховяк. В 39-ата минута Вандерсон нахлу в наказателното поле на “железничарите” и с техничен удар изпрати топката в мрежата на гостите - 1:1. Двубоят вървеше към равенство, но в третата минута на допълнителното време резервата Магомед-Шапи Сулейманов донесе победата на краснодарци, които са пети в класирането с 10 точки. "Железничарите" пък са седми с 8 точки.