Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16)

Николай Митов: Не сме Реал Мадрид, но искам постоянство

Треньорът на Септември Николай Митов остана недоволен от домакинската загуба с 1:2 от Ботев Враца в последния мач от четвъртия кръг на Първа лига. Поражението идва седмица след крупния успех с 5:1 над Черно море във Варна. Според Митов проблемът пред отбора му е липсата на постоянство, като той ще се опита да промени това.

“Не сме били фаворити в мача с Ботев. Проспахмме първото полувреме. Държахме инициативата, но не бе това, което искам като треньор от моите играчи. През второто отново държахме инициативата, имахме три стопроцентови възможности, но не влязоха. Вкараха ни детински гол. Ботев е добър отбор, играе силно от началото на сезона, макар и да нямаше точки. Има непостоянство в нашия отбор. Трябва да преминем през този период. Не ми е приятно това. Не сме Реал Мадрид, но трябва да започнем да проявяваме постоянство, да влезем в серия от 2-3 мача. С Левски ни предстои мач като мач, в който е възможно всичко да стане”, коментира Митов.