Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Когато не ти липсва самочувствие (видео)

Бразилското крило на Уест Хам Фелипе Андерсон показа, че не му липсва самочувствие при победата с 1:0 на “чуковете” срещу Арсенал в лондонското дерби между двата тима. Уест Хам спечели с гол на Деклан Райс три минути след почивката, а в една ситуация в средата на втората част Андерсон получи топката на левия фланг в средата на терена и си позволи да си оправя ръкавиците, докато тича в посока на вратата на “артилеристите”. Вижте този любопитен момент.