Сейдахмет с асистенция при победа на младежкия национален отбор на Казахстан

Футболистът на Левски Еркебулан Сейдахмет се отличи с асистенция при победата на младежкия национален отбор на Казахстан до 21 години с 3:1 като гост на Фарьорските острови в квалификациите за Евро 2021.

Сейдахмет започна като титуляр и изработи първото попадение във втората минута на мача, което реализира Акмал Бахтияров.

Крилото на Левски остана в игра до 88-ата минута, когато при 2:1 беше заменен от Лев Скворцов.

Казахстан ще изиграе втората си среща от европейските квалификации за младежи във вторник като гост на Черна гора.