Очаквайте в 10:00: Какво е бъдещето на ЦСКА - София след оттеглянето на Гриша Ганчев - Филип Филипов и Стоян Орманджиев с отговорите

Спалети би останал и 100 години в Интер

Треньорът на Интер Лучано Спалети заяви, че би останал и 100 години начело на клуба, но е наясно, че това не зависи от неговото желание, а от ръководството на "нерадзурите". Спалети говори след равенството 1:1 срещу Ювентус на "Джузепе Меаца" в среща от 34-ия кръг на Серия А, която беше важна за тима му с оглед битката за четворката, докато Ювентус стана шампион още през миналия уикенд.
"Имахме преимущество в мача през първото полувреме и бяхме опасни в редица ситуации, но да отбележиш гол никога не е лесно. Затова трябваше да поддържаме високо ниво при подаванията си. След почивката това вече не ни се удаваше. Ювентус заигра по-агресивно, а нашето качество спадна. Твърде често губехме топката. В мига, в който противникът получи малко повече пространство, тласна мача в своя полза.
И двата отбора опитаха да спечелят, затова се получи зрелище. Ние можехме и трябваше да вземем победата у дома, макар и в края да рискувахме да загубим. Все още ни липсват зрялост и баланс. Бъдещето ми не е проблем, клубът ще вземе решение. Аз с удоволствие бих останал в Интер още 100 години, но единствено клубът има право да решава кое е най-добре и това е правилно", коментира Спалети.