Гатузо: Очаквах много повече от Милан

Отборът на Милан завърши наравно 1:1 с Парма в събота, след като ветеранът Бруно Алвеш се разписа със страхотен удар от фаул три минути преди края, а това вбеси старши треньора на "росонерите" Дженаро Гатузо. Той заяви, че очаква много повече от неговия отбор в битката за последната квота за Шампионската лига.

"Очаквах повече. През първото полувреме бяхме летаргични, а те играха компактно и не ни оставяха пространства. Успяхме все пак да открием резултата и играта, но постъпихме много наивно в края. Не биваше Парма да получава този пряк свободен удар", заяви Гатузо.

Милан поведе с гол на Саму Кастийехо в 69-та минута и ако бе стигнал до победата, отборът щеше да има три точки преднина срещу Рома. "Вълците" завършиха 1:1 с Интер.