Ренан титуляр на "Герена"

Вратарят на Лудогорец Ренан почти сигурно ще застане под рамката и в двубоя с Левски тази неделя, 14 април, от 19:00 часа на "Герена".

Бразилецът изнесе много силен мач срещу ЦСКА-София за първенство, като направи две ключови спасявания през първата част, а имаше важна намеса и при единствената по-опасна атака на съперника след почивката.
След двубоя Ренан призна, че е говорил с треньора Стойчо Стоев и го е уверил, че иска да помогне на отбора, въпреки че още не е подписал нов договор с клуба. Титулярят Пламен Илиев вероятно ще поднови тренировки през тази седмица, но той все още не се намира в оптимална кондиция. Стражът претърпя операция, а след преминат късен фитнес тест остана извън групата за мача с ЦСКА-София в събота. Илиев има шансове да попадне в групата за двубоя на "Герена".