Икарди се завръща в игра за Интер!

Низвергнатата звезда на Интер Мауро Икарди ще бъде реабилитиран в титулярния състав на “нерадзурите” от треньора Лучано Спалети.

Новината обяви самият той, като подчерта, че аржентинският голаджия ще започне от първата минута в гостуването на Дженоа от междинния 30 кръг на Серия “А” в сряда от 22:00 часа.

“Утре Икарди ще започне мача срещу Дженоа. Той реагира по правилния начин ментално, а това е по-важно от физическата страна на нещата. Ще видим колко минути ще може да изиграе и ако трябва, ще го сменим по някое време.

Марота свърши невероятна работа в това да осигури истински диалог между всички засегнати страни, което означава вече, че Икарди може да помогне на отбора.

Съставът е единен, здравото единство винаги е определяло Интер”, сподели Спалети.

Най-голямата фенска фракция на Интер “Курва Норд” пък разпространи декларация, че вече не счита Икарди за футболист на “нерадзурите”.
За последно Маурито игра на 9 февруари при победата с 1:0 над Парма в 23-ия кръг на първенството, а общо е играл в 20 мача и има 9 гола през сезона.