Играч на Наполи напомни за магията на Денис Бергкамп (видео)

Полският нападател на Наполи Аркадиуш Милик отбеляза един от най-красивите голове през настоящия сезон в италианската Серия "А". Още във втората минута на мача с Рома на "Олимпико" в Рим Милик реализира първото попадение в срещата. Той по виртуозен начин игра с пета и си нагласи с едно докосване топката, въпреки че бе с гръб към нея при паса, за да "простреля" от близко разстояние стража на "вълците" Робин Олсен. Наполи спечели с 4:1, а Милик напомни за гениалното попадение на холандеца Денис Бергкамп с фланелката на Арсенал срещу Нюкасъл. А може би и за още един страхотен гол на Бергкамп, само че с цветовете на Холандия в четвъртфиналния мач от Мондиал'98 с Аржентина.