Култово поведение на мениджъра на Кардиф към съдиите след гафа

Разяреният мениджър на Кардиф Сити Нийл Уорнък постави под сериозно психологическо напрежение съдиите след края на двубоя с Челси, който неговият отбор загуби с 1:2. Домакините водеха с 1:0 до 84-ата минута, когато реферите не видяха, че Сесар Аспиликуета е в положение на засада при ситуацията, от която той се разписа за 1:1.

70-годишният Уорнък се разкрещя “два ш*бани ярда” по адрес на четвъртия арбитър Андре Маринър. В Премиър лийг обаче все още няма ВАР, заради което голът на гостите беше зачетен.

След това Челси даже стигна до второ попадение.

След последния сигнал Уорнък застана демонстративно в центъра на терена и впери лош поглед в съдиите, без обаче да им казва нищо. Той само аплодираше феновете, които освиркваха мъжете в черно.

Кардиф Сити се бори за мястото си в елита, като след тази загуба вече е на 5 точки от спасителния бряг.