БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Борусия (Мьонхенгладбах) се предаде след само 16 минути

И този път Борусия (Мьонхенгладбах) не показа нищо смислено и разочарова запалянковците си. Тимът загуби с 1:3 при визитата си на Фортуна (Дюселдорф) в среща от 27-ия кръг на Бундеслигата, с което има само една победа в последните шест мача и вече рискува да бъде изместен от топ 4.

“Жребчетата” бяха пометени още в началото с три гола до 16-ата минута, реализирани от Роувен Хенингс (6’,16’) и Кевин Щьогер (12’). Преди третия гостите удариха греда, но и това не ги оправдава.

Чак в 83-ата минута швейцарският национал Денис Закария заби едно попадение на сметката на Борусия, но вече беше късно за обрат.

Отборът от Дюселдорф е на 12-а позиция и доиграва сезона, тъй като не се бори за нищо.