Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Ди Франческо: Не заслужавахме да загубим с такъв резултат

Треньорът на Рома Еузебио Ди Франческо бе доста разочарован от резултата в дербито с Лацио. Неговият тим загуби с 0:3, но наставникът не смята, че това е засулжено с оглед на показаното от двата тима на терена.

“Определено не играхме добре през първото полувреме. През втората част започнахме добре, но дузпата ни прекърши. Тази година правим твърде много грешки в защита. Освен това не успяхме да създадем достатъчно положения за гол. Опитваме да работим над тези проблеми, но явно имаме психологически проблем и не подхождаме позитивно. Вярвам, че имахме шансове да вземем нещо от този мач. Според мен 0:3 е твърде лош резултат с оглед на показаното от моя отбор. Не знам защо започнахме мача толкова мудно, не мога да си представя, че е възможно да има подценяване в такова дерби Явно трябва да работим над този проблем. Бяхме влезли в добра серия и не очаквахме подобно поражение”, заяви Ди Франческо.