Ривалдиньо се отпуши в Румъния (видео)

Бразилският нападател на Левски Ривалдиньо, който играе под наем във Виторул, вкара гол за победата с 3:2 над Херманщад, която класира тима от Констанца за полуфиналите в турнира за купата на Румъния.
Синът на Ривалдо започна мача като титуляр и остана на терена до почивката, когато бе заменен от Ерик. Влад Ачим откри резултата от дузпа, а в 41-вата минута Ривалдиньо покачи на 2:0 в полза на гостите.
Херманщад се върна в мача след автогол на Ачим и попадение на Ювел Цурум от дузпа след почивката, но в 77-мата минута Ерик оформи крайното 3:2, което изпрати тима на Георге Хаджи сред четирите най-добри. За Ривалдиньо това бе първи гол с екипа на румънския тим, който може да го привлече за постоянно след края на сезона.