Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 2:1

Робърта: Играчите на Левски ме приеха от първия ден

Нападателят на Левски Найджъл Робърта бе много доволен от победата с 4:0 над Витоша (Бистрица), в която отбеляза гол и добави една асистенция в рамките на 18 минути. Таранът влезе резерва, но се представи много по-добре от Дени Алар.

"Чувствам се добре. Много е хубаво, че спечелихме и взехме трите точки. Това е най-важното. Винаги е хубаво да вкараш гол и да направиш асистенция. Играчите много ми помагат от моя първи ден. Футболистите ме третират като част от тяхното семейство. Харесвам София от първия ден. Идвам от друг тип град. Тук е хубаво, тъй като Левски има много фенове. Все още обаче не съм видял всичко, но ми харесва. Пак казвам, че е много е важно, че победихме. Аз съм нападател и винаги искам да вкарвам. Дано вкарам повече попадение за Левски. Не знам колко гола ще вкарам, но ще дам всичко най-добро от себе си, за да може Левски да побеждава", сподели Робърта.