Гент и Волфсбург продължават напролет в Лига Европа (видео)

Отборите на Гент и Волфсбург ще играят и напролет в Лига Европа. Това стана ясно след изиграването на срещите от петия кръг в група I на надпреварата.

Гент завърши 0:0 при гостуването си на френския Сент Етиен, като завърши мача с 10 души на терена, след като Майкъл Нгаду беше изгонен за втори жълт картон четвърт час преди края, но удържа равенството.

В другия мач от групата Волфсбург стигна до успех над украинския Олександрия с 1:0. Единственият гол в мача отбеляза холандският нападател Ваут Вегхорст от дузпа в края на първото полувреме.