Себастиан Коу разцелува Ивет Лалова (видео)

Ивет Лалова зарадва цяла България с класирането си за финала на 200 м на световното първенство в Доха. Тя предизвика взрив от емоции у зрителите на стадиона с отличното си представяне и накара легенди в леката атлетика да се преклонят пред спортното дълголетие.

Един от тях беше Себастиан Коу - двукратен олимпийски шампион на 1500 метра, а сега на най-високата позиция в света на леката атлетика като президент на Международната федерация по лека атлетика (IAAF).

След полуфинала той лично отиде при българката, прегърна я топло и разцелува и пожела успех във финала. Лалова се класира за най-важното бягане през сезона със 7-о време в полуфиналите. Тя завърши на трета позиция в своята група, но доброто време даде право да се включи в надпреварата за медалите.Финалът на българката е днес (2 октомври) от 22:35 часа.