Димитър Илиев: Нокаутирахме ги за 10 минути

Капитанът на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев обяви след победата с 4:0 над Царско село, че противникът е затруднил смърфовете през първата част, но в началото на второто полувреме е бил нокаутиран за 10 минути.

“Главно през второто полувреме показахме, че сме по-стойностният отбор. През първото Царско село ни затрудни. Имат добри офанзивни футболисти, с прилична техника. През второто полувреме излязохме перобразени, показахме играта от първия полусезон. Това е обликът на нашия отбор. Накрая поспестихме сили, изпуснахме да вкараме още голове.

Не е приятно, когато мачът не ти тръгне. Отбелязахме в точния момент в края на полувремето. В началото на второто полувреме тотално ги нокаутирахме за 10 минути”, коментира Илиев.