Хазенхютел: Без постоянство няма как да бъдем в челната десетка

Отборът на Саутхамптън трябва да се научи на постоянство, интензитет и преса през всичките 90 минути на двубоите от английското футболно първенство, ако иска някога да бъде в топ 10, заяви мениджърът Ралф Хазенхютел. "Светците" водеха с 2:0 срещу Уулвърхамптън на почивката, но в крайна сметка загубиха с 2:3.

"За първи път този сезон водехме с 2:0 у дома и може би имахме проблем с прекомерното самочувствие през второто полувреме. Дано футболистите ни са научили урока, че няма значение дали водиш с 2:0, или изоставаш с 0:2. И в двете ситуации тябва да продължиш да играеш по предварително начертания план, както го направихме с Лестър. От този шамар боли много, но поне научихме нещо. Ако искаме да бъдем в челната десетка, тези мачове са задължителни за печелене. Не го правим и заради това изоставаме толкова много, но пък имаме шанс да се поправим още във вторник. Кристъл Палас е много труден съперник, срещу който имаме два равни. Те са отбор, който не държи дълго топката и се защитава изключително умело, чакайки възможности на контра. Те са много опитен отбор и ги води още по-опитен мениджър", заяви Хазенхютъл.