Синер утеши Зверев: Продължавай да се опитваш

Яник Синер утеши съперника си Александър Зверев, след като го победи категорично във финала на Australian Open 2025 и за втори пореден път стана шампион в Мелбърн.

“Саша, знам, че ти е тежко, но ти си невероятен играч и имаш страхотен екип зад себе си. Всички знаем колко си силен като играч и като човек. Продължавай да вярваш и съм сигурен, че ще вдигнеш някой такъв трофей скоро. Пожелавам ти всичко най-хубаво.

Невероятно е да споделя този момент с всичките хора в екипа ми. Не всички, които искам, са тук, но е страхотно усещането. Знам, че Дарън сигурно ще се откаже от треньорството и това му е последният Australian Open, така че моментът е още по-специален. Дарън е страхотен, всичките хора в екипа ми са срахотни.

Благодаря на турнирния директор за невероятната организация. И трябва да благодаря на всички фенове, които ме подкрепят още от началото на миналата седмица. Вие, хора, сте невероятни”, каза Синер на награждаването.

Още от Тенис

Виж всички

Водещи Новини

Видео акценти