Армения едва се добра до точка като гост на Фарьорски острови

Фарьорски острови и Армения направиха зрелищно реми 2:2 в срещата помежду си от третия кръг в група 4 от Лига "С" в Лигата на нациите. Домакините могат повече да съжаляват за този резултат, след като на два пъти повеждаха в мача, но и двата пъти допуснаха изравняване, като вторият гол във вратата им дори падна в добавеното време на срещата.

Ян Беняминсен даде преднина на Фарьорски острови в 37-ата минута, но в 44-тата Армения изравни чрез Лукас Селараян.

В 85-ата минута домакините за втори път поведоха, този път с гол на Йоанес Бярталид, но и този път гостите успяха да възстановят равенството в 93-тата минута чрез Гор Манвелян.

След този мач Армения е на 2-рото място в групата с 4 точки в актива си. Фарьорски острови пък е на дъното с 2 спечелени точки до момента.