Генчев: Изключително съм доволен, можехме да вкараме още голове

Наставникът на Левски Станислав Генчев беше много доволен от играта на тима си след успеха с 4:2 над ЦСКА 1948. Специалистът посочи единствения недостатък – двата допуснати гола.

"Изключително сме доволни от спечелените три точки. Много съм доволен от показаното през първото полувреме. Можехме да реализираме още повече голове. Получихме гол в много неприятен моменти това даде психологически тласък на съперника. Успяхме да затворим мача с четвърти гол. Не съм доволен, че допуснахме два гола и създадохме две-три ситуации пред нашата врата, при които можехме да получим гол. През почивката, която имахме, наблегнахме много на играта ни в атака. Това даде резултат срещу отбор, в който не бе допуснал гол в последните три мача. Паузата дойде точно навреме, защото имаше няколко неща, които трябваше да се отработят. Поздравления за футболистите! Ел Джемили не беше готов за мача".