Наполи се позабавлява с албанци

Наполи записа убедителна победа с 4:0 срещу албанския Егнатия в контролна среща от лятната подготовка на двата тима, игран на стадион Теофило Патини в Кастел ди Сангро. "Партенопеите" диктуваха събитията на терена и спокойно можеха да постигнат и по-изразителен резултат.

Италианците отбелязаха по два гола в двете полувремена. През първата част Хвича Кварацхелия откри резултата в 21-вата минута,а Матео Политано удвои в 29-ата.

През втората част Джовани Симеоне направи резултата класически в 52-рата минута, а крайното 4:0 оформи Сирил Нгонге в 68-ата минута.

Така Наполи продължи с убедителните победи през лятото, но досега отборът играе срещу доста непретенциозни противници. Следващата проверка е малко по-сериозна, като в нея възпитаниците на Антонио Конте ще премерят сили с френския Брест на 31 юли.