Хеттрик през първата част не стигна на Брага

Отборът на Брага направи много силно първо полувреме при визитата си на Роял Юнион СЖ в мач от Лига Европа, вкарвайки три гола срещу само един на съперника. И трите попадения бяха дело на Витор Оливейра. Това обаче не се оказа достатъчно, защото след почивката белгийците успяха да изравнят за крайното 3:3. Този резултат дава голямо предимство на Роял в битката за излизане в групата.

Оливейра даде началото с гол в 15-ата, но пет по-късно Виктор Бонифейс изравни. Оливейра добави още два гола до почивката - в 36-ата и в 41-вата минути. После обаче Данте Ванзейър намали на 2:3 само четири минути след паузата, в в 62-рата Бонифейс отново се разписа - за 3:3.

Другите два тима тук са Унион (Берлин) и Малмьо.

Първият се класира директно за 1/8-финалите, а вторият ще трябва да мине през квалификационен кръг, който евентуално да го прати на 1/8-финалите. Третият се прехвърля в Лигата на конференциите, а последният отпада.