Трудна задача пред ЦСКА - София в реванша след успеха на Ботев (Пловдив) в София - на живо от "Колежа" със съставите на двата отбора

Хеттрик през първата част не стигна на Брага

Отборът на Брага направи много силно първо полувреме при визитата си на Роял Юнион СЖ в мач от Лига Европа, вкарвайки три гола срещу само един на съперника. И трите попадения бяха дело на Витор Оливейра. Това обаче не се оказа достатъчно, защото след почивката белгийците успяха да изравнят за крайното 3:3. Този резултат дава голямо предимство на Роял в битката за излизане в групата.

Оливейра даде началото с гол в 15-ата, но пет по-късно Виктор Бонифейс изравни. Оливейра добави още два гола до почивката - в 36-ата и в 41-вата минути. После обаче Данте Ванзейър намали на 2:3 само четири минути след паузата, в в 62-рата Бонифейс отново се разписа - за 3:3.

Другите два тима тук са Унион (Берлин) и Малмьо.

Първият се класира директно за 1/8-финалите, а вторият ще трябва да мине през квалификационен кръг, който евентуално да го прати на 1/8-финалите. Третият се прехвърля в Лигата на конференциите, а последният отпада.

Снимки: Imago