Юношите на Черно море биха третодивизионния Несебър

Юношите U19 на варненския Черно море спечелиха срещу мъжкия тим на Несебър с 3:2 в приятелска среща, играна в град Обзор. Стана интересен и динамичен двубой с много голови ситуации към двете врати. Мрежите обаче останаха сухи през цялото първо полувреме. След почивката само за 20 минути младите „моряци“ вкараха три гола. Първо в 55-ата Теодор Тотев напредна по фланга, центрира прострелно и Денислав Славов откри резултата. Десетина минути по-късно Марин Петков беше изведен сам срещу несебърския страж и удвои. Нападателят се разписа по идентичен начин още веднъж. В 83-ата минута топката беше центрирана, настана суматоха пред варненската врата и Иван Илиев реализира с глава за третодивизионния тим. При сходна ситуация, секунди преди края Трайо Грозев вкара втория гол за Несебър. Той и съотборниците му проведоха няколко опасни атаки в хода на мача, но младия варненски вратар Галин Григоров се справи. Иван Томов и Тони Иванов пък направиха по два пропуска пред несебърската врата.