Старшата на Черно море вкара четири на Волов (Шумен)

Юношите U-19 на Черно море (Варна) надиграха Волов (Шумен) с 4:1 в приятелска среща, играна в Суворово. Началото не предвещаваше подобен развой. Алекс Наков откри резултата за шуменския тим. Последва шанс за втори гол, но такъв не падна. Скоро съдията отсъди дузпа за нарушение срещу Милен Николов и Николай Трифонов възстанови равенството. Въпреки че Волов имаше превес до почивката, топката спря още веднъж в мрежата му. Там я изпрати Симеон Николов. През втората част „моряците“ владееха инициативата и вкараха още два гола. Теодор Тотев оползотвори асистенция на Иван Томов. Марин Петков пък се разписа с глава.