Несебър излъга Ямбол в контрола

2:1 за Несебър завърши приятелската среща на градския стадион срещу едноименния тим на Ямбол. Стана динамичен двубой с доста голови положения и пред двете врати. Гостите откриха резултата в средата на първата част, когато Мирослав Манев беше изведен сам срещу несебърския страж и го преодоля. Няколко минути по-късно Трайо Грозев получи топката, защитата на Ямбол спря в очакване на сигнал за засада. Такъв не последва и резултата беше изравнен. След почивката съперниците извършиха доста смени и качеството падна. Въпреки това пред вратите имаше критични моменти. Иван Илиев наказа грешка на ямболската отбрана за окончателното 2:1.