Райнов влезе от пейката при успех над Динамо (Букурещ) без Пацо Илиев

Арджеш (Питещ) започна новата година по чудесен начин. Тимът се завърна на победния път, след като надигра с 2:1 Динамо (Букурещ) в домакинството си от 22-ия кръг на румънската Лига 1. Мартин Райнов бе оставен на резервната скамейка за "виолетовите", но се появи в игра на полувремето, докато Пламен Илиев бе изваден извън групата за гостите заради откритото си желание да се раздели с клуба.

Арджеш взе преднина от два гола след точни изстрели на Александру Ишфан в 51-ата и Йонуц Шербан в 69-ата минута.

Гостите вкараха почетно попадине в 86-ата минута чрез Мирко Ивановски, но те могат да съжаляват, че още две техни попадения бяха отменени в хода на мача.

С тази победа Арджеш излезе 8-и в класирането с 31 точки. Динамо остава на 15-ата позиция с 12 точки.