Уотфорд се завърна в Премиър лийг с победа в голово шоу с Астън Вила

Отборът на Уотфорд се завърна успешно в Премиър лийг, след като записа домакинска победа с 3:2 над Астън Вила на старта на сезона в английския елит.

Още в 10-ата минута Денис Бонавентюр даде аванс на “стършелите” с шут по земя, след като първият му изстрел беше блокиран. В 42-ата удар на Исмаила Сар рикошира в крака на противников играч и влетя в мрежата за 2:0. В 66-ата Хуан Ернандес се появи в игра и само минута по-късно направи преднината на домакините още по-убедителна с невероятен шут от дистанция. В 70-ата Джон Макгин намали изоставането на “виланите”, след като засече по чудесен начин подаване на новото попълнение Леон Бейли. Друг новодошъл в състава на гостите - Дани Ингс, оформи крайното 3:2 в последните секунди на мача с точно изпълнена дузпа, отсъдена за фал на Адам Масина срещу резервата Бертран Траоре.