Славия изненада 10 от Берое, Херо беснее цяло полувреме (видео)

Берое и Славия завършиха 1:1 в мач от 18-ия кръг на efbet Лига, който се игра в Стара Загора. Домакините откриха резултата в 12-ата минута чрез Гаюс Макута, а резервата Ивайло Димитров изравни от дузпа в 86-ата минута.В 68-ата минута Крум Стоянов бе изгонен заради втори жълт картон, което изнерви срещата, а най-деен в това отношение бе треньорът на заралии Димитър Димитров. Херо на няколко пъти изрази бурно несъгласието си от отсъжданията на съдията Георги Кабаков, а и от отигравания на неговите състезатели.Двубоят започна с натиск на домакините, които можеха да открият резултата още в третата минута, но Еривалдо направи огромен пропуск. Стоянов получи извеждащ пас отляво и подаде отлично по земя към своя съотборник, но нападателят направи по-трудното и от 6-7 метра срещу вратата стреля над напречната греда.

1:0 Гаюс Макута 121:1 Ивайло Димитров 86 д.

БЕРОЕ:

33. Ганев, 5. Мезаг, 6. Цветков, 10. Макоута, 20. Фуртадо, 21. Лебон, 25. Ангелов, 27. Стоянов, 29. Еривалдо, 73. Минчев, 91. Камбуров

СЛАВИЯ:

13. Вуцов, 4. Патев, 55. Христов, 38. Гандри, 19. Антовски, 77. Вълчев, 17. Дост, 7. Макрилос, 71. Стоев, 10. Кирилов, 73. Сораков СТАТИСТИКА ОТ МАЧА КЛАСИРАНЕСнимка: beroe.bg